ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση

Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο)

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Location : London
Registration date : 20/10/2019

Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο)   Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) Icon_minitimeΚυρ Οκτ 20, 2019 6:07 pm

Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) Ta1orZH

Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) Tlo0j10

Σε εξέλιξη βρίσκεται αυτήν την ώρα (Novasports 2) στη Νέα Σμύρνη το παιχνίδι ανάμεσα στον Πανιώνιο και τον Αστέρα Τρίπολης.

Οι δύο ομάδες αναμετρώνται για την 7η αγωνιστική της Super League, στοχεύοντας αμφότερες στη νίκη, προκειμένου να βελτιώσουν τη βαθμολογική τους θέση.

Στο 45ο λεπτό ο Μαρκ Φερνάντεθ με απευθείας εκτέλεση φάουλ νίκησε τον Μαλέρμπ και άνοιξε το σκορ για τους Αρκάδες.

Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 0-1

Γκολ: 45' Μαρκ Φερνάντεθ (Αστέρας)

Κίτρινες: Χαουρέγκι (Αστέρας)

Κόκκινες:

Δοκάρια:

Πανιώνιος: Κότνικ (20' λ.τ. Μαλέρμπ), Μασούρας, Λυμπεράκης, Ευαγγέλου, Σταυρόπουλος - Κόρμπος, Μαξίμοβιτς, Μιλόγεβιτς, Παπανικολάου - Αραμπούλι, Δούμτσιος

Αστέρας Τρίπολης: Παπαδόπουλος - Βλάχος, Μαρτίνες, Σουάρεθ, Ματρικάρντι - Βαλιέντε, Καπίγια - Σίτο, Ριέρα, Μαρκ Φερνάντεθ - Χαουρέγκι

Πηγή: Sport 24
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mousikoclub :: Αθλητισμος-