ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Location : London
Registration date : 20/10/2019

Ξάνθη-Άρης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξάνθη-Άρης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο)   Ξάνθη-Άρης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) Icon_minitimeΚυρ Οκτ 20, 2019 6:13 pm

Ξάνθη-Άρης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) 4JuiRgS
Ξάνθη-Άρης 0-1 (Δεύτερο ημίχρονο) Tlo0j10

Απέναντι στην -εκπληκτικό φέτος- Ξάνθη δοκιμάζεται αυτήν την ώρα (ΕΡΤ Sports) ο Άρης, στον πάγκο του οποίου κάνει ντεμπούτο ο Γερμανός τεχνικός, Μίχαελ Ένινγκ.

Ο αγώνας των δύο ομάδων διεξάγεται στα Πηγάδια, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Super League, με στόχο των δύο μονομάχων να είναι φυσικά η νίκη.

Μόλις στο 2ο λεπτό ο Ιντέγε ανατράπηκε από τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων και ο διαιτητής καταλόγισε πέναλτι, το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Μπρούνο Γκάμα ένα λεπτό αργότερα.

Ξάνθη-Άρης 0-1

Γκολ: 3' πεν. Μπρούνο Γκάμα (Άρης)

Κίτρινες:

Κόκκινες:

Δοκάρια:

Ξάνθη (Κίκο Ραμίρεθ): Αμπάντ, Ντίρεσταμ, Καρασαλίδης, Στάρτζεον, Κοβάσεβιτς, Φάουτσερ, Μασάδο, Μαλεζάς (46' Φασίδης), Τέρκι, Λισγάρας, Ντε Αμορίμ.

Άρης (Μίχαελ Ένινγκ): Έμαν, Σούντγκρεν, Βέλεθ, Ρόουζ, Κόρχουτ, Σάσα, Ματίγια, Φετφατζίδης, Ντιγκινί, Γκάμα, Ιντέγε.

Πηγή: Sport 24
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mousikoclub :: Αθλητισμος-